بیوگرافی حمیدرضا قربانی( خواننده)

به انجمن شاعران جوان خوش آمدید انجمن ها آموزش بیوگرافی حمیدرضا قربانی( خواننده)

نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      مشارکت کننده

بیوگرافی حمیدرضاقربانی (خواننده)

حمیدرضا قربانی متولد ۸ مرداد ۱۳۷۰ در اصفهان خواننده، ترانه سرا،
      نوازنده و آهنگساز حرفه ای با اصالت تهرانی می باشد که با با صدای منحصر به فردش در موسیقی پاپ می درخشد و در کنار آن تدریس گیتار و تنظیم را نیز ادامه می دهد

ماجرای علاقه به موسیقی

علاقه اش به موسیقی از نوجوانی شروع و در ۱۶ سالگی شدت گرفت با اینکه موسیقی را به صورت خودآموز آغاز کرد اما خانواده هنردوست او نقش زیادی در مسیر علاقه اش داشتند.

از گیتار تا پیانو

از ۲۳ سالگی بصورت جدی موسیقی را با حضور در کلاس های گیتار و در سبک پاپ، فلامنکو کلاسیک شروع کرد سپس شروع به یادگیری پیانو در چند جلسه نزد استاد چشم آذر در سبک پاپ کرد

حرفه ای با آهنگسازی

حمیدرضا قربانی فعالیت حرفه ای خود را با آهنگسازی و نوازندگی شروع کرد سپس صدا برداری و میکس و مسترینگ را آموخت و در مقطعی نیز گیتار و تئوری موسیقی را بصورت تخصصی تدریس می کرد

شروع خوانندگی

حمیدرضا قربانی در گفتگوی تلفنی با رادیو آوا : خوانندگی رو خیلی دوست دارم اما در مارکت هیچ چیز سر جای خودش نیست و نگاه بیزنسی نسبت به یک آرتیست واقعا زجرآور است!
      به همین دلیل خیلی دیر و از سال ۹۶ وارد خوانندگی شدم

ازدواج

حمیدرضا قربانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

اولین آهنگ رسمی

این خواننده خوش صدا در دی ماه ۱۳۹۶ اولین رسمی خود را در مارکت ایران منتشر کرد که با استقبال خوبی مواجه شد. نام این آهنگ ” تصور میکنم هستی ” نام دارد که با همکاری بهرام ابراهیمی و یاسر ساکی مهر شکل گرفت.

نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.